Davutoğlu Bursa’ya geldi, kentin trafik akışı değişti

Seçim mitingine Bursa’ya gelen Davutoğlu için  araç trafiği güzergahları sil baştan değiştirildi. Bursa Emniyeti dün akşamdan beri miting meydanına araç yaklaştırmazken tüm Bursa’da halk alternatif güzergahlarda sıkışan trafikte işine, evine ulaşmaya çalışıyor.

1 Kasım seçimleri öncesinde ilk olarak Bursa’ya gelen Ahmet Davutoğlu için Bursa trafiği tekrar düzenlendi. Dün akşam(15 Ekim) saat 21.00’dan itibaren başlayan uygulamayla Gökdere Meydanı ile Ankara yolundan Gökdere çıkışı, Gökdere Meydanı Meydancık çıkışı, Atıcılar’dan Gökdere’ye çıkış, Haşimişcan Caddesi’nden Gökdere gidiş, Gökdere’den Acemreis Cami lambalara kadar gidiş ve geliş, Meydancık kavşağından Gökdere iniş ve çıkış, Yeşil Türbeden Meydancık iniş, Şenöz lambalardan Meydancık iniş, Meydancık’tan Setbaşı çıkış, İncirli Caddesi’nden Meydancık gidiş, Mahmudiye Caddesi’nden Gökdere ve Meydancık Çıkışı kapatılacak.

Yapılan miting düzenlemesi bu akşam(16 Ekim) saat 20.00’ye kadar devam edecek. Bursaray seferlerinde herhangi bir aksama olmazken, araç trafiği Ankara-İstanbul istikameti, Yeşil-Setbaşı-İnönü Caddesi istikameti, Teleferik, Beyazıt, Namazgah ve İpekçilik Caddelerinden sağlanacak.

Kesinbilgi16.com