Çağdaş Grup’un adayı Ekrem Demiröz oldu

Çağdaş Hukukçular Derneği’nin çağrısı üzerine adaylığını açıklayan Avukat Alper Kocabaş ve Avukat Ekrem Demiröz bugün, Bursa Baro Lokali’nde gerçekleşen ön seçimle solun adayını belirledi. 

10695122_10204038981507846_1208439167_n

Bursa Baro Başkanı seçimleri için Çağdaş Hukukçular Derneği üyesi Av. Alper Kocabaş ve Av. Ekrem Demiröz bugün(9 Eylül) ön seçime gitti. Gerçekleşen seçim sonucunda Av. Ekrem Demiröz Çağdaş Hukukçular Derneği adına Bursa Baro’su seçimlerine girecek. Yoğun katılımın gerçekleştiği seçim sabah saatlerinde Bursa Baro Lokali’nde kurulan sandıkla başlayarak akşam saatlerine kadar devam etti. Seçimin sona ermesiyle birlikte başlayan oy sayımları sonucunda Av. Ekrem Demiröz Çağdaş Grup’un adayı olarak 12 Ekim’de seçimlere katılacak.

Kazanan sol oldu

Ön seçim sonrasında konuşan Av. Alper Kocabaş, yapılan ön seçimle kimsenin kaybetmediğini dahası Çağdaş Hukukçular Derneği’nin kazandığını belirtti. Av. Ekrem Demiröz ise, Çağdaş Grup’un temsilcisi olarak Bursa Barosu’nda en iyi şekilde çalışma yürütebilmek için hep birlikte hareket edeceklerini dile getirdi.